DİKKAT ÖGRENCİ VAR

Eğitim 2023 Derneği Elazığ İl Temsilciliğimiz, Niğde Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlediği ve Elazığ Şehir Tiyatrosu tarafından hazırlanan "Dikkat Öğrenci Var" adlı tiyatro oyunu Derbent Kültür salonunda sahnelendi. 

Niğde Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin YILDIRIM, Genel Sekret Doç. Dr. Ethem AKYOL, öğretim üyeleri, öğrenciler ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen tiyatro gösterisi büyük beğeni topladı.

Eğitim 2023 Derneği Elazığ Şehir Tiyatrosu senarist ekibi tarafından yazılan ve Elazığ Şehir Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen iki perdelik oyunda ailesinden uzakta üniversite okuyan öğrencilerin karşılaştığı sorunlar mizahi bir dille anlatıldı.

 

Gündüz ve akşam olmak üzere gün içinde iki seans sergilenen oyun sonunda Elazığ Şehir Tiyatrosu yöneticisine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin YILDIRIM tarafından günün anısına plaket takdim edildi.

ÜYENİZ OLMAK İSTİYORUM

PROJE ÖNERMEK İSTİYORUM

YAYIN GÖNDERMEK İSTİYORUM

BAĞIŞ YAPMAK İSTİYORUM

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM

- Korkut Reis Mh. Cihan Sokak No:37/4 
  Sıhhiye Çankaya/ANKARA

- Telefon: 0312.2312029

- Faks: 0312.2299339

- Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tüm Yayın Hakları Eğitim 2023'e aittir.

GİRİŞ

Hesabına giriş yap yada Kayıt ol