ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI SONUÇLANDI

 

 

Somut ve Somut Olmayan Kültürel Varlıkların Korunması Üretilmesi ve Geliştirilmesi konulu Resim Yarışma Sonucu tarafımıza iletilen eserler jüri üyelerimizce değerlendirilmesi 13.05.2012 Pazar günü tamamlanmış olup; yapılan değerlendirmeler neticesinde Türkiye Birinciliğini Kayseri Kocasinan Fevziye Memduh Gürgüpoğlu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi öğrencilerinden TUĞBA DÖKMECİ kazanmıştır.

Düzenlemiş olduğumuz resim yarışmasına eser göndererek katkıda bulunan öğrencilerimize, onlara rehberlik yapan öğretmenlerimize, öğrenci ve öğretmen arkadaşlarımızın emeklerini sergilemelerinde öncü olan Okul Müdürlerine, jüri üyelerimize, katılımcı ve destekçi olan kurum ve kuruluşlara teşekkürü bir borç biliriz. 

Yarışmada Ödül Alan ve eserlerinin Resim Sergisinde Sergilenmesi uygun bulunanların listesi aşağıdaki gibidir.

 

 

SOMUT ve SOMUT OLMAYAN KÜLTÜREL VARLIKLARIN KORUNMASI ÜRETİLMESİ ve GELİŞTİRİLMESİ

LİSE ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI SONUCU

 

Türkiye Birincisi, Tuğba DÖKMECİ, Kayseri Kocasinan Feyziye Memduh Güpgüpoğlu  Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi    

Türkiye İkincisi, Ali Seydi KÖSEM, Malatya A.Eriş G. Sanatlar ve Spor Lisesi

Türkiye Üçüncüsü, Betül YILDIZ, Yalova Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi

Jüri Özel Ödülü, Esra ALADAĞ, Malatya A.Eriş G. Sanatlar ve Spor Lisesi

 

 

MANSİYON ÖDÜLLERİ

Havva KAR, Kayseri F. M.G. Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

Aycan YÜKSELEN, İzmir Seferhisar Asil Nadir ÇPL

İlayda ÇİFTÇİ, Ankara MEV Kol. Özel Ankara Anadolu Lisesi

Fatma DOĞAN, Malatya A.Eriş G. Sanatlar ve Spor Lisesi

Elif ŞAKAR, Trabzon Akçaabat Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

Ebru KÜÇÜK, Trabzon Akçaabat Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

Onur KILIÇ, Ankara Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

Ceren GÖKBULUT, Manisa Salihli Anadolu Öğretmen Lisesi

Selahaddin TOPSELVİ, Manisa Salihli Anadolu Öğretmen Lisesi

Narin KONUŞ, Ankara Z. Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Büşra YURTDAŞ, Ankara F.N.Çamlıbel Anadolu Lisesi

Adeviye İrem SARI, Ankara F.N.Çamlıbel Anadolu Lisesi

Merve ATABEY, Ankara Z. Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Nazlı UĞURLAR, Ankara Atatürk Lisesi

Demet AKBAŞ, Trabzon Akçaabat Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

Mihriban AYDOĞDU, İzmir Seferhisar Asil Nadir ÇPL

Elif ANAÇALİ, Ankara Atatürk Lisesi

İrem IŞIK, Ankara Gazi Anadolu Lisesi

Seda ESGİNOVA, Ankara Kaya Beyazıtoğlu Lisesi

Furkan KÜÇÜKDEMİR, Ankara Atatürk Lisesi

 

RESİM SERGİSİNDE SERGİLENMEYE DEĞER BULUNAN ESERLER

Feyzanur COŞKUN, Malatya Lisesi

Ceyda İrem MUTİ, Ankara Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

Eda KORKMAZ, Ankara Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

Karya GEZGİN, Ankara Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

Sedef ÇELİK, Balıkesir Burhaniye Lisesi

Busecan KIRILMAZ, Ankara Atatürk Lisesi

Tuğba KOCATAŞ, Balıkesir gönen Anadolu Lisesi

Ece CEYLAN, Ankara Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Tuğçe YILDIRIM, Balıkesir Burhaniye Lisesi

Berna YILMAZ, Ankara Kaya Beyazıtoğlu Lisesi

Emine KAYA, Mersin Tevfik Sırrıgür Anadolu Lisesi

Melahat TÜZÜN, Ankara İncesu Lisesi

Metin DEMİR, Malatya A.K.Reşit Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

Selim ÖZDEMİR, Malatya A.K.Reşit Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

Hatice GÜNAÇAR, Balıkesir Burhaniye Lisesi

Betül ERDOĞAN, Ankara Kurtuluş Anadolu Lisesi

Yasin YILMAZ, İstanbul K.Çekmece Halkalı İMKB Kız Teknik ve Mes. Lisesi

Yunus Emre KILIÇ, Osmaniye Merkez Endüstri Meslek Lisesi

Efşan ŞEVVAL, Balıkesir Cumhuriyet Anadolu Lisesi

İrem YILMAZ, Ankara Kızılcahamam Lisesi

 

Kamuoyuna saygıyla sunarız.

ÜYENİZ OLMAK İSTİYORUM

PROJE ÖNERMEK İSTİYORUM

YAYIN GÖNDERMEK İSTİYORUM

BAĞIŞ YAPMAK İSTİYORUM

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM

- Korkut Reis Mh. Cihan Sokak No:37/4 
  Sıhhiye Çankaya/ANKARA

- Telefon: 0312.2312029

- Faks: 0312.2299339

- Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tüm Yayın Hakları Eğitim 2023'e aittir.

GİRİŞ

Hesabına giriş yap yada Kayıt ol